2019 - De wedstrijden dames | Sloepweesje

Dit jaar hopen we het sloepweesje te voorzien van een nieuw damesteam. Om ze te laten wennen aan de wedstrijden, zijn we voornemens ze een aantal wedstrijden te laten roeien.

Datum Naam wedstrijd Plaats KM Soort Wedstrijd

Uitslag

1e / A*

Het weer Watt Tijd
06-04 VODV** Weesp 11 Nominatie 22 / 26 rustig 42,80 01:25:33
15-06 Kaag race Warmond 15 Nominatie 5 / 5 rustig 52,96 01:57:59
13-07 Respec op de Lek *** Culemborg 11 Nominatie        
02-11 MPM Muiden 7,3 Nominatie        
                 
                 

Deze geplande races zijn onder voorbehoud en kunnen geen rechten aan verleend worden.


*  = 1e klasse A = Algemene Klasse

** = Deze race zal in de polynoom plaatsvinden

*** = Deze race zal in de poolzee plaatsvinden

 

2019 - De wedstrijden heren | Polynoom

Komend seizoen zal de polynoom actief gaan roeien in het wedstrijdveld, als een 10 persoons herensloep. Onderstaand het verwachte wedstrijdschema:

Datum Naam wedstrijd Plaats Soort Wedstrijd KM

Uitslag

1e / A*

Het weer Watt Tijd
06-04 Vechten op de Vecht Weesp Nominatie 11 8 / 15 rustig 79,19 01:11:55
13-04 Rondom Utrecht Nominatie 14,9 11 / 14 rustig 72,58 01:39:00
11-05 Memorial Regatta  Rotterdam Nominatie 16 1 / 2 winderig 102,09 01:50:38
15-06 Kaagrace de Kaag Nominatie 18 11 / 29 rustig 65,48 01:43:25
13-07 Respec op de Lek Culemborg Nominatie 11        
20-07 Rondje Ringvaart Haarlemmerliede Vrijblijvend 72        
14-09 Great River Race Londen Vrijblijvend 42        
13-10 Grachtenrace Amsterdam Nominatie 24        
27-10 Grachtenrace Leeuwarden Nominatie 16        
02-11 MPM Muiden Nominatie 7,51        

 

 

2019 - De wedstrijden heren | Sloepweesje

Onderstaand een overzicht van de wedstrijden die komend jaar geroeid gaan worden.

Datum Naam wedstrijd Plaats

Soort

Wedstrijd

KM

Uitslag

H / A*

Het weer Watt Tijd
06-04 Vechten op de Vecht ** Weesp Vrijblijvend 11 5 / 8 rustig 85,97 01:18:13
13-04 11e HKS Harlingen Nominatie 20 16 / 30 storm 71,80 02:17:27
20-04 16e Slag om de Zaan ** Zaandam Nominatie 16 11 / 11 heel warm 82,97 01:57:13
18-05 24e Roeirace OFK Lemmer Nominatie 22,4 4 / 4 heel warm 94,6 02:37:16
31-05 Harlingen - Terschelling Harlingen Uitnodiging 34 23 stormachtig 55,83 03:27:05
15-06 Kaag race ** Warmond Nominatie 18 3 / 3 rustig 112,73 01:39:57
07-07 14e Kameleonrace Terherne Nominatie 11 7 / 7 heel warm 87,72 01:23:46
13-07 Respec op de Lek *** Culemborg Vrijblijvend 11 2 rustig 90,30 01:19:24
        4 2      
14-09 20e ZwarteWaterRace Zwartsluis Nominatie 13 5 / 5 rustig 100,47 01:34:44
21-09 Veerse meer race ** Kortgene Nominatie 13 8 / 8 rustig 77 01:57:14
05-10 Langweerder sloepenrace Langweer Nominatie 15,51        
12-10 Grachtenrace Amsterdam Vrijblijvend 24,8        
02-11 MPM ** Muiden Vrijblijvend 7.51        
                 
                 

* H = Hoofdklasse A = Algemene Klasse

** = Deze wedstrijden hebben een aparte dames & herenstart

*** = Deze wedstrijd word geroeid met het gelegenheidsteam "Tobbers & stekers"

 

2019 - De wedstrijden dames | Poolzee

Sinds 2019 roeien de dames Ruige M8 met de Poolzee in de hoofdklasse.

Datum Naam wedstrijd Plaats KM Soort Wedstrijd

Uitslag

H / A*

Het weer Watt Tijd
06-04 Vechten op de Vecht ** Weesp 11 Vrijblijvend 1 / 1 rustig 62,31 01:23:19
13-04 Rondom Utrecht 15 Vrijblijvend 2 / 3 rustig 58,43 01:48:44
20-04 Slag om de Zaan ** Zaandam 18 Nominatie 1 / 5 heel warm 55,02 02:08:27
18-05 OFK Lemmer 22 Nominatie 14 / 19 heel warm 43,59 03:00:40
11-05 HT (onder voorbehoud) Harlingen 34 Op uitnodiging 16 stormachtig 24,96 04:00:49
09-06 Kaag race Warmond 15 Nominatie 15 / 19 rustig 43,53 01:59:04
22-06 Grachtenrace Zwolle 16 Vrijblijvend 5 / 8 rustig 45,33 02:02:14
29-06 Kameleonrace Terherne 15 Nominatie 10 /  15 heel warm 46,80 01:32:55
14-09 ZwarteWaterRace Zwartsluis 15 Nominatie 12 / 18 rustig 42,01 01:51:23
21-09 Veerse Meer Race Kortgene 12,3 Nominatie 11 / 12 ruatig 34,46 02:18:08
05-10 Langweerder sloepenrace Langweer 15 Nominatie        
12-10 Grachtenrace Amsterdam 24 Vrijblijvend        
26-10 Liwwadster rondje Leeuwarden 15 Vrijblijvend        
02-11 MPM Muiden 7,3 Vrijblijvend        
                 
                 

Deze geplande races zijn onder voorbehoud en kunnen geen rechten aan verleend worden.

*  = 1e klasse A = Algemene Klasse
** = Deze zal geroeid worden in het Sloepweesje

 

SEQR - A smarter way to pay

Een van onze sponsors is SEQR. Met de smartphone-app van SEQR kunt u o.a. in Nederland snel en veilig mobiel betalen in winkels en online. Ook geniet u van schitterende aanbiedingen en kunt u een digitaal overzicht bewaren van uw uitgaven. Ook eenvoudig geld verzenden, met uw smartphone, kan met SEQR!

Via SEQR kunt u ons ook een handje helpen. Als u de app opent en kijkt onder het kopje goede doelen, kunt u een vrijblijvende donatie aan ons doen. Hiermee maakt u kans op een roeiclinic in 1 van onze sloepen naar keuze.

 

Meer over onze sport

Voor meer info over deze prachtige sport, kijk dan snel op :